Sitemizde şuan toplam 318 film bulunmaktadır.

Border Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap
Border Full HD izle (2019)
2.8 (55.61%) 246 oys

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Border Full HD izle (2019)

Border filmi İzle

Border filmi izle Hikayemizde Tina isimli bir karakterin yaşamına ışık tutulacaktır. Tina, çevresindeki insanlardan daha ürkütücü bir görünüme sahiptir. Hatta insanlar büyük oranda kendisini çirkin olarak tasvir etmektedir. Ancak bu duruma düşmesinde kendi bir davranışı sebep olmamış, doğduğundan beri aynıdır. Bunun yanında toplumun güzellik algısına karşı, kendiyle barışık bir şekilde yaşamaktadır. Hayatında ayaklarını yere sağlam basmakta ve güzellik eksikliğini cesaretiyle kapatmaya çalışmaktadır. Tina, güvenlik görevlisi olarak hayatını kazanmaktadır.
Border filmi İzle

Border filmi full Hd İzle

Border filmi full hd Tina, her ne kadar anormal bir görünüme sahip olsa da normal insanlarla aynı türden bir hayat yaşamaktadır. Fakat diğerlerinden farklı olarak koku alma duyusu aşırı gelişmiştir. Etrafındakilerin hislerinden, olup bitenlere kadar her şeyi koklayarak algılayabilmektedir. Bu özelliği işinde başarılı olmasına da olanak tanımıştır. Bütün insanlar, Tina’nın yeteneklerini kabul etmek zorunda kalmışlardır.
Border filmi Full Hd İzle

Border filmi Tek Parça izle

Border filmi tek parça izle Sıradan bir günde, görevi esnasında kendisine tıpa tıp benzeyen biriyle tanışacaktır. Vero adındaki bu karakter, Tina’da mevcut olan bütün özelliklere sahiptir. Kendisi de onun kadar iyi şekilde koku alma duyusunu mevcut bulundurmaktadır. Hatta görüntüleri ve vücutlarındaki yaralarda benzerdir. Bu durum, ikilinin birbirlerine kolayca âşık olmalarını sağlayacaktır. Çünkü adeta birbirleri için yaratıldıklarını düşünmektedirler. Fakat Tina’nın hayatını ve babasını sorgulamasıyla birlikte, senelerdir saklı kalmış bir sır ortaya çıkacaktır. İkilinin yaşadığı romantik anılar, hayatlarının daha fazla felakete dönmesine neden olacaktır.
Border filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018 - İsveç , Danimarka

Yönetmen: Ali Abbasi (i)

Oyuncular: Eva Melander, Eero Milonoff, Viktor Åkerblom, Jörgen Thorsson, Andreas Kundler

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Avengers Endgame izle

Bu site Google Chrome önermektedir.