Sitemizde şuan toplam 318 film bulunmaktadır.

Iron Sky The Coming Race Tek Parça izle (2018)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap
Iron Sky The Coming Race Tek Parça izle (2018)
3 (59.73%) 299 oys

FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Iron Sky The Coming Race Tek Parça izle (2018)

Iron Sky: The Coming Race filmi İzle

Iron Sky: The Coming Race filmi izle Hikayemiz Nazilerin dünyanın yönetiminde söz sahibi olabilmeleri için giriştikleri mücadeleyi aktaracaktır. Dünya, birçok kötü olaya sırf bu amaç için maruz kalmıştır. İnsanların büyük bir kısmı hayatlarını kaybetmiştir ve gezegen yaşanamayacak kadar kötü durumdadır. Her geçen dakika yaşam koşulları, daha fazla olumsuz yönde ilerlemektedir. Bu durum, insanların hayatta kalmak için farklı arayışlara girmelerine yol açacaktır.
Iron Sky: The Coming Race filmi İzle

Iron Sky: The Coming Race filmi full Hd İzle

Iron Sky: The Coming Race filmi full hd Naziler, geride kalan insanların varlık gösterecekleri yaşam formunu, Ay’a kurdukları üslerinde devam ettirmektedir. Ay’ın karanlık kısmında hayatlarını sürdüren insanlar için durumları hiç de iç açıcı değildir. Üssün yöneticiliği Renate Richter, tarafından yürütülmektedir. Karakter, kızı Obi Washington’un da yardımlarından yararlanmaya çalışmaktadır. Üstelik mücadele etmeleri gereken sürüngenler ırkı ve onlara mensup dinozor orduları karşılarına çıkacaktır. Yeni kurdukları medeniyette, mevcut şartlarla mücadele etmeleri neredeyse imkânsızdır.
Iron Sky: The Coming Race filmi Full Hd İzle

Iron Sky: The Coming Race filmi Tek Parça izle

Iron Sky: The Coming Race filmi tek parça izle Bu durum karşısında Renate Richter ile Obi Washington’un önderliğinde bir grup insan, dünyada gizli kalmış bir şehre doğru yola çıkacaklar. Bu amaçlarına ulaşabilmelerinde ortaya çıkan enerji ihtiyacı da büyük bir koşul olmuştur. Obi, sihirli bir enerji ve şifa kaynağını keşfederek hayatta kalan insanlara yeni bir umut oluşturacaktır. Ancak Vrill adındaki sürüngenlerin yönetiminde olan dinozor ordusunu aşmaları gerekecektir. Aksi takdirde bütün insanlığın kaderi, zarar görecektir.
Iron Sky: The Coming Race filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018 - Almanya

Yönetmen: Timo Vuorensola

Oyuncular: Udo Kier, Tom Green, Julia Dietze, Stephanie Paul, Lloyd Kaufman

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Iron Sky The Coming Race Tek Parça izle (2018)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. bora - 2 hafta önce demiş ki:

    supersiniz

Avengers Endgame izle

Bu site Google Chrome önermektedir.