Sitemizde şuan toplam 318 film bulunmaktadır.

Koca Ayak Full HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap
Koca Ayak Full HD izle (2019)
2.9 (58.24%) 306 oys

FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Koca Ayak Full HD izle (2019)

Koca Ayak filmi İzle

Koca Ayak filmi izle Hikayemizde Noel Baba’nın içinde bulunduğu tehlikeye karşı, büyük bir gayretle mücadele edecek, minik bir çocuğun macerası aktarılacaktır. Küçük çocuk, Kuzey Kutbu’nda varlığını sürdüren Arvid adında bir yetiye karşı mücadele edecektir. Arvid, son derece acımasız ve kötülük sever bir yapıya sahiptir. Noel’den kısa süre önce tesadüf eseri eline geçmemesi gereken bir liste geçecektir. Bu listeyi kötülük için kullanan karakter, dünyadaki bütün çocukları mutsuz bırakabilmek ve Noel Baba’nın eski itibarını gölgeleyebilmek için kullanacaktır. Fakat minik kahramanımız Finn, olaylara karşı kayıtsız kalmayacaktır ve dünya çocuklarının huzurunu korumayı amaçlayacaktır.
Koca Ayak filmi İzle

Koca Ayak filmi full Hd İzle

Koca Ayak filmi full hd Arvid’in keşfetmiş olduğu listede, dünyadaki afacan çocukların isimleri bulunmaktadır. Arvid, listeden faydalanarak Noel Baba’nın saf dışı kalmasına yol açacaktır. Tarihin derinliklerinde hapsolan Noel Baba’nın, yeniden dünyaya gelmesi imkânsız görülecektir. Finn ise durumdan haberdar olur olmaz harekete geçmiştir. Noel Baba’yı ve dolaylı olarak Noel’i iple çeken dünya çocuklarını, kurtarmaya çalışacaktır.
Koca Ayak filmi Full Hd İzle

Koca Ayak filmi Tek Parça izle

Koca Ayak filmi tek parça izle Macerasında yalnız başına yola çıkan Finn’e, sonraki süreçte Haldır adında bir ejderha da eşlik edecektir. Haldır’ın gücü ve Finn’in yetenekleriyle birlikte Noel Baba’ya ulaşmaya adım adım yaklaşacaklar. Ardından da tek hedefleri olan Noel’i kurtarabilecekler. Ayrıca Arvid’e de hak etmiş olduğu dersi vermeden, macerayı noktalayamayacaktırlar. Bunu başarabilmek için gereken bütün inanca sahip olmaları, en büyük avantajları olacaktır.
Koca Ayak filmi Tek Parça izle

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Evan Tramel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Koca Ayak Full HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. turkan - 2 hafta önce demiş ki:

    cok ıyı

Avengers Endgame izle

Bu site Google Chrome önermektedir.